Swap wife

Roszan
Roszan
Wife sharing ini bkn pasal suami cepat pancut atau mati pucuk ke atau barang kecil ke atau x sayang bini ... la adalah sebab suami tu teringin sangat tengok wife dia dikerjakan oleh laki lain. Antara sebab...

1) Kaum laki ni suka sangat dan diprogram untuk memburu. Ini adalah naluri sejak beribu tahun. 2) Bila dah berumahtangga bertahun2, minat terhadap isteri mula kurang. Apabila nampak laki lain sentuh, ramas, cium, tanggal pakaian, isap, jilat... wife dia, suami akan ghairah. Stim... minat akan bertambah pada wife.

Wife pula bila bersetubuh dgn laki (suami) yg sama bertahun, akan merasa boring. Bila laki lain masuk kamar dgn stail dia, minat akan bertambah.

10% pasangan swinger yg minta cerai

10% je pasangan yg curang Ig 90% sayang dan Cinta antara laki/bini ini akan lebih mendalam.

Kalau salah tlg betulkan
Edi1
Edi1
Hey
Muhdz
Muhdz
Setuju
Marriedcouple
Marriedcouple
Ada perempuan tak nak join me and wife? Wife yg nak sangat ni. Area perlis.
Bradas
Bradas
Ade.i married couple.on.
Zaki
Zaki
add tele @Msms119 jom 3some bro
Jebat
Jebat
On
Patner
Patner
perlis tinggal mna?
Lovemywife
Lovemywife
Betul bro.. suami ingin cabar kelakian sendiri, bole tak tahan tengok wife kena batang lain.. tu bukti lelaki gagah..
Izfiey
Izfiey
Sokong 😍
Zaki
Zaki
sapa nak threesome ...i llki mncri psgan dh kwin , i jilat isteri u,dua lubang die😛😋 add tele @Msms119
Zul
Zul
Ok lps tu
Poksir
Poksir
Btul tu...sya nk knal blh ke....sya pun dn kawin n wife open je
Az Man
Az Man
Try join. 😁
Rayyan
Rayyan
Blh try ke?
Wersa
Wersa
Bos nk id tele
Dani
Dani
Betul setuju bro
Dani
Dani
@powerful8390
Jay & Ane
Jay & Ane
betul sgt boss. teringin nk tgk wife beraksi. 3 some.
Shidee
Shidee
Sama bro
Sakabot
Sakabot
Aku pun teringin tengok wife 3some 😅
Wzack
Wzack
Saya nak try gangbang dekat girl saya,sapa nak kat sini?boleh pm tele saya . @Theman123
Kingquenn
Kingquenn
@Thomas Danker pm at tele for full swap
H
H
Boleh pm tele yg nk try my wife hhfs2729

Swingers  Swingers Forum